Ve skříňce na dětském hřišti vedle budovy OÚ je i na letošní letní sezónu připraveno sportovní náčiní a vybavení. Používejte ho tak, aby posloužilo i dalším návštěvníkům a sportovcům a po skončení hry sportovní náčiní vracejte zpět do skříňky.
Dále žádáme zejména rodiče malých dětí, popř. vyučující (v případě např. škol v přírodě a školních výletů), aby dbali na způsob používání vybavení a jeho vracení do skříňky.
Děkujeme za spolupráci!